درب‌های لابی با چوب طبیعی روس،راش و… که در سه مرحله در دمای مشخص که مختص درب‌های تمام چوب لابی می‌باشد خشک می شود که این موضوع موجب افزایش طول عمردرب و پیش گیری از تاب خوردگی می شود. برای آشنایی بیشتر با درب‌های ورودی لابی و جنس آن و انواع درب ورودی لابی ضد سرقت ،خرید انواع درب در کرج با ما در حامی درب همراه باشید.

درب های لابی از جنس ضد سرقت

درب‌لابی معمولا در ورودی ساختمان کاربرد داشته و در نمای ساختمان تاثیر بسیاری دارد.

معمولا درب های لابی از سه لنگه تشکیل می‌شود. لنگه وسطی به عنوان درب باز و بسته شده و دو لنگه آن در کنار درب به طور ثابت می‌باشد. معمولا شیشه به کار رفته در درب‌لابی سه جداره بوده و برنزکاری دارند. امروزه کاربرد درب‌های لابی بسیار افزایش پیدا کرده است. به این صورت که که استفاده از درب‌لابی به یکی از ارکان مهم در هر ساختمانی محسوب می‌شود. جنس این درب ممکن است از جنس فلزی،  تمام چوب  یا ترکیب این دو باشد .

انواع درب‌لابی و درب ضد سرقت

درب‌های لابی با توجه به کاربردشان انواع گوناگونی دارند. در ادامه به معرفی انواع این درب‌ها می‌پردازیم.

  • درب‌لابی فلزی
  • درب‌لابی استیل
  • درب‌لابی تمام چوب
  • درب‌لابی چوبی

درب‌ لابی چوبی

یکی از انتخاب‌های جذاب برای متقاضیان درب‌های ورودی لابی، درب‌لابی چوبی است.  قیمت  این درب با توجه به اندازه، جنس و طرحی که بر سطح آن هک شده متفاوت است. درب ورودی لابی توسط چوب روس، چوب بلوط، چوب گردو و چوب راش ساخته می‌شود که همراه شیشه دکوری، زیبایی بیشتری به خود می‌گیرد.

درب‌ لابی فلزی

فلزات کاربرد بسیاری در ساخت درب‌های لابی دارند؛ زیرا قیمت خرید درب‌لابی تمام چوب بسیار بالا بوده و ایمنی این نوع  درب به علت کاربرد چوب در مقایسه با  درب لابی فلزی پایین‌تر است. ناگفته نماند قیمت درب لابی فلزی در بعضی از موارد بالاتر از نوع چوبی آن است. انواع مدل‌های درب آهنی را می‌توان برای درب‌های ورودی لابی استفاده کرد.

درب لابی استیل

درب‌لابی استیل یک نوع از درب‌های لابی فلزی می باشد و با توجه به نام آن، جنس این از درب‌ها از استیل می‌باشد.

درب‌های پروفیلی معمولی ترین مدل درب استیل ورودی ساختمان است. درب‌هایی که توسط پروفیل استیل ساخته می‌شوند و نقره ای رنگ می‌باشند. در حالت عادی پروفیل‌ها براق می‌باشند و برای ساختن یک درب مات باید پروفیل را توسط تجهیزات و دستگاه مخصوص خشدار کرد. درب های لابی استیل دارای ظاهری بسیار زیبا و جذاب هستند و از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد درب‌لابی استیل می‌توان به مقاومت و استحکام بالای آن اشاره کرد.

حامی درب

حامی درب در صنعت پلی وود ایران و با تولید روزانه ۵۰۰ لنگه پروفیل درب بزرگترین تولید کننده انبوه درب، چارچوب از جنس پلی وود و چوب پلاست در خاورمیانه می‌باشد.
شایان ذکر است محصولات این شرکت مورد استقبال شرکت‌های پیمانکار، انبوه ساز و مشاورین محترم پروژه‌های مسکونی، هتل، بیمارستان، اداری، تجاری، تفریحی و … در داخل و خارج از کشور قرار گرفته و تمامی این ارگان‌ها از خدمات شرکت بهره‌مند شده‌اند.
برای خرید انواع درب از جنس پلی وود و چوب پلاست در کرج با حامی درب تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *