درب ضد سرقت ضد دیلم و درب ضد برش و درب ضد آب جزء بهترین دربها جهت حفظ ساختمان از سرقت می باشد. انواع درب ضد سرقت ضد دیلم را می شود از طریق حامی درب تهیه کرد. در ادامه به درب ضد سرقت ضد دیلم و کاربردهای آن می‌پردازیم. جهت خرید درب چوب پلاست و درب پلی وود و اطلاع از قیمت انواع درب ضد سرقت در کرج با حامی درب همراه باشید. درب پلی وود ضد آب و درب ضد برش انواع گوناگونی دارند با کاربرد‌های مختلف که در ادامه به آن می‌پردازیم.

درب ضد سرقت ضد دیلم،درب ضد آب و کاربردهای آن

از مهمترین فاکتورها در ایمن سازی یک ساختمان استفاده از درب های استاندارد و ضد سرقت می باشد. از بین درب های ضد سرقت مناسب در بازار میتوان به درب ضد سرقت اشاره کرد که میزان ایمنی ساختمان را تا حد زیادی افزایش می دهد. از ویژگی های درب ضد سرقت ضد دیلم کیفیت عالی ساخت، عایق بودن در برابر صدا و حرارت، طراحی زیبا و راحتی نصب می باشد.

افزایش ایمنی ساختمان با درب های ضد سرقت

یکی از دغدغه های صاحبان ساختمان ها افزایش ضریب امنیت ساختمان ها در برابر دزدی و سرقت می باشد. برای حفظ امنیت ساختمان راهکارهای مختلفی وجود دارد که از آن میان می توان به استفاده از درب های ضد سرقت اشاره کرد. درب های ضد سرقت با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز تهیه شده و قابلیت نصب برای انواع ساختمان ها را دارا می باشد.

درب های ضد سرقت در مقایسه با درب های معمولی از استقامت بالاتری برخوردار بوده و تا حدود زیادی احتمال نفوذ سارقین به ساختمان را کاهش میدهد. از میان نمونه های استاندارد درب های ضد سرقت می توان به درب ضد سرقت ضد دیلم اشاره نمود. در حال حاضر از انواع درب های ضد سرقت ضد دیلم در ساختمان های مسکونی و تجاری جهت کاهش احتمال دستبرد و سرقت استفاده می شود.

چگونگی ساخت درب ضد سرقت

در خط تولید درب های ضد سرقت از بهترین مواد اولیه در کنار تکنولوژی روز دنیا استفاده می شود تا محصولی صد در صد استاندارد و غیر قابل نفوذ حاصل آید. برای بهبود ایمنی درب ضد سرقت از یک ساختار ویژه استفاده می گردد که راه هرگونه نفوذ سارقین را به داخل مسدود می کند. درب های ضد سرقت ضد دیلم را نمی توان از طریق دیلم یا وسایل دیگر کج نمود.

برای ضد دیلم کردن درب های ضد سرقت از عناصر مختلف تا ۵۰ تکه در ساختار در استفاده می شود. در درب های ضد سرقت از ورق های فولادی استاندارد بهره گرفته شده که نمی توان آنها را برش داد. قفل درب های ضد سرقت ضد دیلم نیز در بین ورق های فولادی درب قرار داده می شود که دسترسی سارقین را دشوار می سازد. قفل های مورد استفاده در درب های ضد سرقت از جمله درب های ضد دیلم ترکیبی از استیل و فلز های مقاوم میباشد.

ویژگی های درب ضد سرقت

  • از ویژگی های درب های ضد سرقت ضد دیلم می توان به کیفیت عالی این درب ها اشاره نمود.
  • نحوه اتصال آن به چهارچوب درب. درب های معمولی عمدتا از یکجا به چهارچوب وصل می شوند اما درب ضد سرقت ضد دیلم از چند جهت قابلیت اتصال به چهارچوب را دارا می باشند.
  • برای افزایش امنیت درب های ضد سرقت از قفل های ویژه مانند قفل های اثر انگشتی و نیز قفل های کارتی استفاده میشود.
  • یکی از فاکتورهای مهم برای استقبال از انواع درب و خرید آن در کنار حفظ امنیت ساختمان زیبا بودن درب می باشد. از این رو در تهیه در کنار بحث های مقاوم سازی به زیبا سازی آن نیز توجه دارند.

مقاومت در برابر ضربه، فشار و برش

از آنجا که در ساخت درب ضد سرقت ضد دیلم از بهترین متریال ها و فناوری نوین بهره گرفته شده این درب ها از استقامت بالایی برخوردار هستند. یکی از راه های نفوذ به ساختمان ها، وارد نمودن ضربه و شکستن درب می باشد.

با توجه به کیفیت عالی درب های ضد سرقت ضد دیلم این درب ها در برابر هرگونه ضربه و فشار مقاوم بوده و نمی توان این در ها را با ابزار آلات کج نمود. همچنین ورق های فلزی به کار رفته در درب های ضد سرقت ضخیم بوده و در برابر برش مقاومت بالایی دارد. از این رو این درب های استاندارد را می توان برای محافظت از ساختمان ها و محتویات آن مورد استفاده قرار داد.

حامی‌درب

حامی درب در صنعت پلی وود ایران و با تولید روزانه ۵۰۰ لنگه پروفیل درب بزرگترین تولید کننده انبوه درب با قیمت مناسب، چارچوب از جنس پلی وود و چوب پلاست در خاورمیانه می‌باشد.

شایان ذکر است محصولات این شرکت مورد استقبال شرکت‌های پیمانکار، انبوه ساز و مشاورین محترم پروژه‌های مسکونی، هتل، بیمارستان، اداری، تجاری، تفریحی و … در داخل و خارج از کشور قرار گرفته و تمامی این ارگان‌ها از خدمات شرکت بهره‌مند شده‌اند.

جهت خرید درب چوب پلاست و پلی وود و اطلاع از قیمت انواع درب ضد سرقت در کرج با حامی درب تماس باشید.

اینستاگرام حامی درب 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *