راهنمای ابعاد و نحوه اندازه گیری جهت خرید درب ( فریم گذاری)

در صورتی قصد خرید درب و یا فریم گذاری درب را  دارید پیش از اقدام به خرید ذکر نکات ذیل و کارهایی که می بایست انجام دهید ضروری است.در این مقاله با حامی درب همراه باشید تا اطلاعات لازم در این مورد را کسب بفرمایید-پلی وود (WPC)-polywood-درب حامی-البرز-اندازه گیری-محاسبه ابعاد درب های ساختمان-جنس-قیمت درب-خدمات پس از فروش

منازلی که درب وودی دارند و می خواهند عوض کنند و یا تبدیل به درب ضد سرقت کنند:

  1. بهتر است قبل از مراجعه به محل نمایشگاه و شرکت حامی درب با تماس تلفنی با کارشناسان ما از نحوه اندازه گیری درب ورودی واحد خود مطلع شوید.
  2. به هر حال ابتدا داخل به داخل چارچوب عرض و ارتفاع را اندازه بگیرید.سپس نقطه تمام شده چارچوب درب در بیرون واحد و داخل واحد را عرض و طول اندازه بگیرید .
  3. این اندازه کیری شما حدودی است. و کارشناسان ما جهت اندازه گیری دقیق تر پس از خرید درب ضد سرقت به محل پروژه بدون هزینه مراجعه خواهند کرد.

تهیه عکس از درب ورودی فعلی جهت فریم گذاری درب

  1. از درب منزل خود که قضد عوض کردن آن را دارید. از داخل منزل  و بیرون کامل با چارچوب عکس بندازید.
  2. اگر درب در راهرو واقع شده است حتما به کارشناسان ما توضیح دهید و عکس از بیرون راهرو هم بگیرید.
  3. نحوه فریم گذاری درب در ساختمان های نوساز یا بازسازی 
  4. حتما توصیه میکنیم به سازندگان ، مهندسان ، معماران و طراحان عزیز و مسئولین پروژه در صورتی که قصد خرید از حامی درب را دارید. 

با تماس با واحد فروش حامی درب نقشه فریم گذاری دریافت کنید. و بر اساس نقشه فریم گذاری عمل کنید. در نقشه فریم گذاری کاملا نحوه فریم گذاری و قوطی مورد نیاز با جزییات ابعاد درب ها به زبان سلیس و راحت شرح داده شده است.

پلی وود (WPC)-polywood-درب حامی-البرز-اندازه گیری-محاسبه ابعاد درب های ساختمان-جنس-قیمت درب-خدمات پس از فروش

ابعاد استاندارد درب های تک لنگه ضد سرقت و ضد دیلم

ابعاد استاندارد درب های تک لنگه پشت کار عرض ۱۱۲ و ارتفاع ۲۱۲ و جلوی کار عرض ۱۱۹ ارتفاع ۲۱۵ می باشد که جهت فریم گذاری ابعاد ۱۱۳*۲۱۳ داخل به داخل فریم مورد نیاز می باشد.

ابعاد استاندارد درب های لابی

ابعاد درب های لابی به طور کلی سفارشی می باشد. و طبق ایعاد شما ساخته خواهد شد .درب های یک نیم لنگه لابی عرض بین ۱۴۰ تا ۱۷۰ و ارتفاع ۲۰۰ تا ۴۰۰ و درب های دو طرف ثابت عرض ۱۷۰ تا ۲۴۰ و ارتفاع ۲۰۰ تا ۴۰۰ قابلیت تولید توسط کارخانه آتاک درب را دارد.

ابعاد استاندارد درب های اتاقی

درب های داخلی اتاقی حامی درب عرض بین ۸۰ تا ۱۲۰ و ارتفاع بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ و درب سرویس و حمام ها عرض بین ۷۰ تا ۹۰و ارتفاع بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ قابلیت تولید دارد. همچنین ابعاد سفارشی مشتری نیز بر اساس نقشه کار ساخته می شود.

حامی درب در صنعت پلی وود ایران و با تولید روزانه ۵۰۰ لنگه پروفیل درب بزرگترین تولید کننده انبوه درب و چارچوب پلی وود و چوب پلاست در خاورمیانه می‌باشد.

شایان ذکر است محصولات این شرکت مورد استقبال شرکت‌های پیمانکار، انبوه ساز و مشاورین محترم پروژه‌های مسکونی، هتل، بیمارستان، اداری، تجاری، تفریحی و … در داخل و خارج از کشور قرار گرفته و تمامی این ارگان‌ها از خدمات شرکت بهره‌مند شده‌اند.

پلی وود (WPC)-polywood-درب حامی-البرز-اندازه گیری-محاسبه ابعاد درب های ساختمان-جنس-قیمت درب-خدمات پس از فروش

برای خرید انواع درب پلی وود و چوب پلاست با حامی درب تماس بگیرید.

https://eitaa.com/hamidarb

https://ble.ir/join/ZTRlM2UzNz

https://rubika.ir/hamidarb24

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *