ملامین در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته و هم چنین این ماده نوعی ماده صنعتی می‌باشد. برای مثال، ملامین در ساخت کانتینر و تولید کابینت‌های آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که بخواهیم به مفهوم مدل‌های درب ملامینه بپردازیم، می توانیم درب ملامین را به صورت زیر معرفی کنیم. برای آشنایی بیشتر با درب‌های ملامینه، چگونه ساخته شدن آن و مزایای درب های ملامینه با ما همراه باشید. جهت خرید درب چوب پلاست و اطلاع از قیمت انواع درب در کرج با حامی درب همراه باشید.

درب ملامینه چوبی چیست؟

درب‌های ملامین، نوعی از درب بوده که روی آن‌ها بسیار کار می‌شود.  برای طراحی نمای درب‌های ملامینه از طبیعت الهام گرفته خواهد شد. مدل‌های درب ملامینه بعد از بررسی الگوهای درختان در طبیعت بر روی درب‌ها به وجود خواهند آمد. این فرآیند بسیار  طاقت فرسا  و پرهزینه خواهد بود. در نتیجه، تولید درب ملامینه کمی دشوار می‌باشد. هم چنین درب ملامینه، دربی می‌باشد که نمای طبیعی و زیبای خود را به منزل شما منعکس می‌کند.

در ادامه مطلب می‌خواهیم  به چگونه ساخته شدن درب‌های ملامینه بپردازیم.

درب‌های ملامینه چوبی چگونه ساخته می‌شوند؟

با توجه به مطلبی که در بالا خواندید، برای ساخت و تولید درب‌های ملامینه از طبیعت الهام گرفته شده و برسطح درب‌ها، الگوهای درختان موجود در طبیعت همانطور که هستند منعکس خواهند شد. این تصویر بر روی درها منعکس می‌شوند؟ پردازش الگوهای درخت روی غلتک یک کار دشوار می‌باشد. در نتیجه باید دقیق اجرا شود. نقش درختان گوناگون بر سطح استوانه‌های مختلف حک خواهد شد. این کار با یک سیلندر امکان پذیر نمی‌باشد. برای رنگ آمیزی از کاغذ‌های مخصوص استفاده می‌شود و این کاغذها توسط غلطک‌های فلزی مورد پردازش قرار می‌گیرند؛ پس طی این فرآیند، طرح‌هایی با نقش‌های رنگارنگ درخت به وجود می‌آورد. پس از فرآیند رنگ آمیزی نوبت به آخرین مرحله یعنی مرحله آغشته سازی و اشباع می‌رسد. فرآیند اشباع فرآیندی می‌باشد که از چوب در برابر شرایط نامساعد نگه داری کرده و از فرسایش آن با گذشت زمان پیش گیری خواهد کرد. این فر آیند بسیار ضروری می‌باشد زیرا طول عمر چوب را افزایش داده و از قطع مکرر درختان در طبیعت پیش گیری می‌کند.

این مطلب شما را با مزایای درب های ملامینه آشنا می‌کند. جهت خرید انواع درب چوب پلاست با قیمت مناسب در کرج با حامی درب همراه باشید.

اشباع درب‌ها مرحله مهم کار است

بعد از اشباع کردن درب‌های ملامینه، درب‌ها شکل نهایی خود را در برگرفته و آماده  برای فروش می‌شوندانواع مدل‌های درب ملامینه که ما به عنوان (Evkap Door) معروف هستند، بسیار مقاوم و با استحکام بوده و دارای طول عمر بسیار بالایی می‌باشند. درب‌های ملامینی که به عنوان درهای داخلی قابل استفاده بوده و با گذشت زمان فرسوده ننخواهند شد و می‌توانید سال‌ها با خیال راحت از این درب‌ها استفاده نمایید.

مزایای درب های ملامینه چوبی چیست؟

در انتخاب و خرید درب‌های ملامینه باید بسیار دقت داشت؛ زیرا درب خانه چیزی نیست که بتوان آن را مدام تغییر داد و با طرح‌های آن بازی کرد. پس در نتیجه بررسی مزایای درب ها به هنگام انتخاب و خرید آن‌ها بسیار ضروری و مهم می‌باشد. مزایای درب های ملامینه بسیار زیاد است. در ادامه به معرفی بخشی از موارد آن‌ها می‌پردازیم.

  • استفاده به عنوان عایق صدا
  • ملامین ماده مضر برای سلامتی انسان نخواهد بود
  • پس از تمیزکاری منظم ، می توان سالها با خیال راحت از آن استفاده کرد.
  • بنابراین ، در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم است و با گذشت زمان محو نمی شود.
  • این محصولی است که با آن می توانید ظاهری طبیعی و زیبا به خانه خود بیفزایید.
  • دارای انواع مختلفی از رنگ و الگو است. این را می توان برای هر سبک ساخته شده است.
  • تمیز کردن درب های ملامینه بسیار آسان است. به راحتی با کمک پارچه مرطوب تمیز می شود.
  • از آنجا که در برابر سایش مقاوم است ، در روز اول برای مدت طولانی ظاهر خود را حفظ می کند.
  • این عایق حرارتی را فراهم می کند. این وضعیت به طور مثبت در قبض گاز طبیعی شما در ماه های زمستان منعکس می شود.

حامی درب

حامی درب در صنعت پلی وود ایران و با تولید روزانه ۵۰۰ لنگه پروفیل درب بزرگترین تولید کننده انبوه درب با قیمت مناسب، چارچوب از جنس پلی وود و چوب پلاست در خاورمیانه می‌باشد.

شایان ذکر است محصولات این شرکت مورد استقبال شرکت‌های پیمانکار، انبوه ساز و مشاورین محترم پروژه‌های مسکونی، هتل، بیمارستان، اداری، تجاری، تفریحی و … در داخل و خارج از کشور قرار گرفته و تمامی این ارگان‌ها از خدمات شرکت بهره‌مند شده‌اند.

جهت خرید درب چوب پلاست و اطلاع از قیمت انواع درب در کرج با حامی درب تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *