درب ‎ضد حریق 

این نوع درب ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. از جمله آن‌ها، درب‌ضد حریق شیشه ای لولایی، درب ضد حریق چوبی و فلزی می‌باشد. انتخاب هر یک از این مدل‌ها با توجه به مکان مورد استفاده متفاوت می‌باشد و هر یک را باید با در نظر گرفتن سایز دهنه، متراژ کار، وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب انتخاب کردصنعت درب سازی حامی درب،تولید کننده انواع درب پلی وود (WPC)-polywood-چوب پلاست در استان البرز،جهت مشخصات و قیمت درب ساختمان همچنین خدمات پس از فروش با ما درتماس باشید.

درب ‎ضد حریق چوبی

درب‌ ضد حریق چوبی با توجه به نام آن، توسط چهار چوب چوبی ساخته می‌شود. درب‌های چوبی ضد حریق در دو نوع تک لنگه و دو لنگه در بازار عرضه می‌شوند.محل قرار گیری این نوع درب ها در پایین درب یک قسمت متحرک می‌باشد. به هنگام  بسته شدن، قسمت محرک پایین قرار دارد که موجب عدم ورود دود می‌شود.

ضخامت درب چوبی ضد حریق با توجه به استاندارد‌های آتش نشانی می‌بایست ۱.۵ سانتی متر باشد و باید بر اساس قوانین ساختمانی در ساختمان‌های بالای ۲۳ متر به صورت دودبند  نصب شود. می‌باست این نوع درب ها بدون هیچ گونه کنده کاری و بر جستگی و از نوع خشک باشند.

حامی درب-البرز-صنعت-چوب-تکنولوژی-درب-ضدحریق-پلی وودی- ساختمانی-خرید درب-قیمت درب-جنس و کیفیت-خدمات پس از فروش

این نوع درب چوبی ضد حریق تماماٌ چوبی و به رنگ چوب است. از جذابیت منحصر به فردی برخوردار می‌باشد که باعث زیبایی محیط اطراف می شود. درب چوبی ضد حریق استقامت بالایی در مقابل حرارت دارد و به علت نوع مواد اولیه ویژه مورد استفاده و روش تولید نسبت به دیگر درب های ضد حریق، قیمت بیشتری دارد.

حامی درب-البرز-صنعت-چوب-تکنولوژی-درب-ضدحریق-پلی وودی- ساختمانی-خرید درب-قیمت درب-جنس و کیفیت-خدمات پس از فروش

حامی درب در صنعت پلی وود ایران و با تولید روزانه ۵۰۰ لنگه پروفیل درب بزرگترین تولید کننده انبوه درب، چارچوب از جنس پلی وود و چوب پلاست در خاورمیانه می‌باشد.

شایان ذکر است محصولات این شرکت مورد استقبال شرکت‌های پیمانکار، انبوه ساز و مشاورین محترم پروژه‌های مسکونی، هتل، بیمارستان، اداری، تجاری، تفریحی و … در رداخل و خارج از کشور قرار گرفته و تمامی این ارگان‌ها از خدمات شرکت بهره‌مند شده‌اند.برای خرید انواع درب از جنس پلی وود و چوب پلاست با حامی درب تماس بگیرید.

https://eitaa.com/hamidarb

https://ble.ir/join/ZTRlM2UzNz

https://rubika.ir/hamidarb24

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *